fbpx

Práca: Account Manager

Sme diorama. Máme radi komunikáciu. Staviame na dlhodobých stratégiách a staráme sa o každodenný život značiek. Pod jednou strechou zastrešujeme špecialistov na komunikáciu, marketing a dizajn. Sme malý tím pracujúci na projektoch, ktoré sú vidieť a majú zmysel. Medzi našich klientov patria HB ReavisSlovenská sporiteľňa alebo Generali.

Náplň práce

Pod tvojou taktovkou budú vznikať projekty rôznych typov a veľkostí. Užiješ si spoluprácu s veľkými hráčmi, ale aj niche projektami. Pôjde najmä o tvorbu značiek, obsahu, kampaní a webových riešení. Projekty budú pod tvojim drobnohľadom od zadania, cez výrobu, až po implementáciu a servis.

Súčasťou pracovnej náplne bude každodenná komunikácia s ľuďmi – v tíme, na strane klienta a s externými dodávateľmi. Okrem toho bude zásadným prvkom tvojej práce organizovanie a vedenie stretnutí, tvorba cenových ponúk, plánovanie kapacít, zadávanie úloh, reporting či príprava podkladov pre fakturáciu.

Pokiaľ máš radosť, keď veci pod tvojím vedením fungujú, daj nám o sebe vedieť na jobs@diorama.sk. Okrem tvojich skúseností nám nezabudni napísať, čo ťa na práci baví a kam by si sa u nás chcel/a posunúť.

Požiadavky

  • Skúsenosti v oblasti komunikácie, koordinácie a vedenia tímov a projektového riadenia.
  • Precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť a zodpovednosť.
  • Energia ťahať projekty k tomu najlepšiemu výsledku.
  • Analytické myslenie.
  • Chuť učiť sa.
  • Perfektná gramatika. Anglická i slovenská.
  • Spreadsheet enthusiast, Excel demigod.

Ponúkame

Peniaze

Začíname na 1600 € mesačne, no záleží od tvojich skúseností.

Vzdelávanie

Radi ťa vyšleme na konferencie na Slovensku alebo v zahraničí. Pokiaľ viac preferuješ online vzdelávanie, ponúkame prístup ku kurzom na lynda.com alebo udemy.com.

Zaujímavé projekty

Pracujeme na projektoch, ktoré sú vidieť a majú zmysel. Medzi našich klientov patria HB Reavis, Slovenská sporiteľňa alebo Generali.